Безпека на дорозі

16
Гру, 2022
Світловідбивні елементи на одязі – вимога часу! Терміново подбайте про власну безпеку на дорозі, а особливо – про наявність світловідбивачів і ліхтариків у дітей!
Наша країна перебуває у режимі тотальної економії електроенергії. На тлі енергетичного терору рф і цілеспрямованого нищення критичної інфраструктури, українські міста перейшли на енергоощадний режим споживання. Вулиці міст, вітрини магазинів, ділянки трас тепер не освітлюються. Тому всім нам варто подбати про власну безпеку — стати помітним на дорозі.
Істотно покращити видимість пішоходів для водіїв та, відповідно, зберегти життя та здоров’я громадян допоможе використання одягу світлих кольорів та світловідбивних елементів.
Пішохода в темному одязі, за поганих погодних умов, водій помічає на відстані 30-40 м. Якщо ж на дорозі ожеледиця, уникнути аварії майже неможливо.
Пішохода в одязі зі світловідбивачами водій побачить за 150 м.
Дослідження експертів свідчать, що світловідбивачі у 6 разів зменшують ризик аварії за участю пішохода, адже водії помічають пішоходів раніше, тому реагують швидше.
Пам’ятайте, світловідбивачів багато не буває – чим їх більше, тим краще. Приміром, на таких аварійно-небезпечних ділянках, як перехрестя, двостороннє розміщення світловідбивача зробить пішохода помітним для водіїв, які рухаються в обидві сторони.
Безпека на дорозі залежить від кожного з нас! 🇺🇦🚗🚦⛔🚹

Популярні новини

День Соборності у школі

  22 січня 2022 року  відзначається 103 річниця проголошення Акта Злуки …

Всесвітній День тварин

У сучасному світі людина все далі відходить від природи. Спілкування з нею п…

Обласний семінар тренінг-навчання виховників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

Велика подяка організаторам семінару за цікавий, високоякісний, продуктивний,…

© Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 м. Ковеля