День Героїв Небесної сотні

21
Лют, 2023
День Героїв Небесної сотні у 2023 році пройшов під гаслом “Небесна сотня – перші герої російсько-української війни”!
День Героїв Небесної Сотні – жалобний день, але він не про смерть, а про героїчну боротьбу, самопожертву, готовність українського суспільства захищати державну незалежність України. Саме 20 лютого 2014 року почалася війна, в якій українці потужно захищали свої цінності, а путінський режим руками Януковича намагався підкорити Україну. І ми бачимо прямі паралелі між протистоянням та активною фазою російсько-української війни – застосування зброї проти беззбройних протестувальників тоді і проти цивільного населення під час війни, використання забороненої зброї. Тому ми й говоримо, що Небесна Сотня – то перша когорта вже Небесної Січі.
  Сьогодні, 20 лютого, класні керівники 1-11 класів, проводять виховні години під гаслом «Небесна сотня- перші герої російсько-української війни»
Напередодні дев’ятих роковин кривавих подій на Майдані учні нашої школи долучилися до ВСЕСВІТНЬОЇ ТИХОЇ АКЦІЇ «АНГЕЛИ ПАМ’ЯТІ» на вшанування Героїв Небесної Сотні.
Шкільний колектив закладу вшанував пам’ять загиблих земляків та Героїв Небесної Сотні, на мітингу-реквієм, що відбувся на Меморіалі Слави.

Популярні новини

День Соборності у школі

  22 січня 2022 року  відзначається 103 річниця проголошення Акта Злуки …

Всесвітній День тварин

У сучасному світі людина все далі відходить від природи. Спілкування з нею п…

Обласний семінар тренінг-навчання виховників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

Велика подяка організаторам семінару за цікавий, високоякісний, продуктивний,…

© Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 м. Ковеля