Подарунок для Святого Миколая

23
Гру, 2022
Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити учнів за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято.
День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, що їх шукаємо зранку в себе під подушкою.
   19 грудня до учнів  3 – Б класу ЗЗСО № 2 м. Ковеля завітав Святий Миколай, який є взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти та милосердя.  Вчитель, початкових класів, Дрейчан  Тетяна Василівна  підготувала  та провела відкритий виховний захід присвячений дню  Святого Миколая –  «Подарунок для Святого Миколая». Діти розповідали вірші, співали пісень, та виготовляли печиво- «миколайчики».  На захід завітала чарівниця  Зима та Святий Миколай. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах, ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від свого покровителя учні отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість.

Популярні новини

День Соборності у школі

  22 січня 2022 року  відзначається 103 річниця проголошення Акта Злуки …

Всесвітній День тварин

У сучасному світі людина все далі відходить від природи. Спілкування з нею п…

Обласний семінар тренінг-навчання виховників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

Велика подяка організаторам семінару за цікавий, високоякісний, продуктивний,…

© Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 м. Ковеля